trec nutrition creatine+ribose, 250 капс
Creatine+ribose, 250 капс
[trec017]

0руб.
Нет в наличии
Сообщить о наличии

 

rec Nutrition Creatine+ribose, 250 капс

 

  • - Моногидрат Креатина с добавкой Рибозы
  • - Быстрый ресинтез ATP
  • - Сырьевой материал самого высокого качества

 

CREATINE micronized 200 mesh + RIBOSE належить до групи дієтичних харчових продуктів, що задовільняють потребу організму в умовах напруженої фізичної праці, особливо спортсменів.
CREATINE micronized 200 mesh + RIBOSE є препаратом для підтримки зростання сили, енергії та м’язової маси.
Моногідрат креатину, що міститься у препараті є одним з найбільш ефективних i безпечних компонентів з анаболічною дією. Його правильне постачання сприяє збільшенню об’єму м’язових клітин, у результаті чого помітно збільшується розмір м’язів. Препарат був додатково збагачений речовиною природного походження – рибозою, що в декілька разів посилює дію креатину.
Креатин і рибоза це найважливіші попередники з вироблення в організмі високоенергетичної хімічної сполуки, якою є ATP (аденозинтрифосфат). ATP є молекулою, здатною визволяти велику кількість енергії протягом короткого часу. Вона відповідає в організмі за приріст сили та швидкість скорочення м’язів.
Препарат CREATINE micronized 200 mesh + RIBOSE призначений для  спортсменів, що займаються силовими видами спорту (піднімання ваги, культуризм), швидкісно - силовими (боротьба), силовими на витривалість (легка атлетика), а також для будь-яких інших спортсменів, які бажають швидко відновити організм і досягнути швидкого росту безжирової м’язової маси.
Креатин мікророздрібнений 200 mesh, що застосовується для виготовлення препарату CREATINE micronized 200 mesh + RIBOSE виготовляється найбільшим світовим виробником креатину – американською лабораторією Ferro Pfanstiehl.
Цей креатин характеризується найвищою чистотою та абсорбцією, завдяки чому отримав сертифікат фармацевтичної якості.Склад:
Активні компоненти: Моногідрат креатину, рибоза. 
Додаткові компоненти:
свино - говяжий желатин – компонент оболонки капсули, стеарат магнію – речовина проти грудкоутворення, злежування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат застосовувати 2 рази у день у дозах від 6-8 капсул.
У тренінгові дні: Першу дозу приймати за 30 хвилин до тренінгу, наступну дозу безпосередньо після тренінгу.
У дні без тренінгу: Першу дозу за 30 хвилин до першого приймання їжі, наступну за 30 хвилин до останнього приймання їжі.
Препарат запивати 300-400 мл рідини, краще за все водою або водою з розбавленою декстрозою в кількості 30г-40г. 
Рекомендується застосовувати препарат протягом 4-6 тижнів, після чого зробити перерву у застосуванні 3-4 тижні.

Отзывы о товаре
К настоящему времени нет отзывов, Вы можете стать первым.
Написать отзыв