trec nutrition amino muscle 16500, 473 мл
Amino muscle 16500, 473 мл
[trec029]

0руб.
Нет в наличии
Сообщить о наличии

Trec Nutrition Amino muscle 16500, 473 мл

 

Комплекс амінокислот + L-карнітин + холін + інозитол + віт. B. AMINO MUSCLE16.500 це рідкий, швидко засвоюваний амінокислотний концентрат, що в одній порції (45 мл) забезпечує навіть 16.500 мг вільних та розгалужених (BCAA) амінокислот з найвищою біологічною цінністю, збагачених високими дозами вітамінів групи B, що підтримують метаболізм білків та вуглеводів. Препарат був додатково збагачений ліпотропними речовинами (що активізують жировий обмін), напр. холіном, інозитолом, L-карнітином, завданням яких є перетворювання, розплавлювання і транспортування молекул жиру, що приводить до швидшого зменшення зайвої жирової тканини. Амінокислоти це молекули білків, що відповідають за ріст м'язів, a систематичне забезпечення ними організму є необхідним, тому що підтримує створювати і підтримувати додатній азотний баланс для швидкої відбудови організму. Негайне поповнення дефіциту амінокислот є особливо важливим після інтенсивного тренінгу, коли цей дефіцит амінокилот є найвищим. Рідка форма препарату забезпечує ввести амінокислоти у потік крові протягом декількох секунд з моменту його застосування, що приводить до негайної відбудови пошкоджених м’язових волокон. ДОДАТКОВІ КОМПОНЕНТИ:
фруктоза – підсолоджувач, пропиленгліколь – зв'язуюча речовина, лимонна кислота – стабілізатор, мікрокристалічна целюлоза – стабілізатор, апельсиновий аромат, бензоат натрію – консервант, метиловий ефір оксибензойної кислоти – консервант, сорбат калію - консервант

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Потрясіть перед кожним застосуванням. 
У тренінгові дні: 3 столові ложки (45 мл) негайно після тренінгу. 
У дні без тренінгу: по 1 столовій ложці (15 мл) за 30 хвилин до сніданку, обіду, вечері:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!
Препарат не рекомендується для дітей, вагітних жінок та у період годування груддю. Не перевищувати рекомендовану дозу для споживання протягом дня. Препарат не може застосовуватися в якості замінника повноцінної дієти. Зберігати у місці, недоступному для дітей.

Отзывы о товаре
К настоящему времени нет отзывов, Вы можете стать первым.
Написать отзыв