trec nutrition amino 4500, 335 капc
Amino 4500, 335 капc
[trec032]

0руб.
Нет в наличии
Сообщить о наличии

 

Trec Nutrition Amino 4500, 335 капc

 

Гідролізат концентрату білка сиворотки + Вітамін C + Вітамін B6. AMINO 4500це препарат, що у кожній порції (3 таблетках) постачає 4500 мг найвищої якості швидко засвоюваних, протогенних амінокислот. Безпосередньо після тренінгу організм збільшує свою потребу в живильних речовинах, тому необхідно якнайшвидше забезпечити м’язи „цеглинками”, що будують м’язову тканину, тобто амінокислотами.
Це забезпечує підтримання додатнього азотного балансу, що приводить до негайної відбудови пошкоджених м’язових волокон. Щойно такий стан надає можливість розвитку сили, витривалості та м’язової маси. 
AMINO 4500 поповнює також дефіцит амінокислот, що виникає в результаті недостатнього постачання білків з їжею, що часто має місце при редукційній дієті.
Систематичне застосування амінокислот перед прийманням їжі, поповнює дієту спортсмена повноцінним білком.
AMINO 4500 є препаратом, що особливо рекомендується культуристам і спортсменам силових дисциплін.
Є також чудовим препаратом для спортсменів інших дисциплін, для підтримання високої спортивної форми.СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат потрібно застосовувати у дозах, розділених як це вказано вище, краще за все бл. 30 хвилин до приймання їжі та безпосередньо після тренінгу. Таблетки запити водою у кількості бл. 200-300 мл. У залежності від ваги тіла денна доза складає:
60 кг  -  75 кг   – 6 таб. (2x3) таб.
75 кг  -  90 кг   – 9 таб. (3x3 таб.)
90 кг  - 105 кг  – 12 таб. (4x3 таб.)
105 кг - 120 кг – 15 таб. (5x3 таб.)

ДОДАТКОВІ КОМПОНЕНТИ:
натрієва сіль карбоксиметилцелюлози – речовина проти грудкоутворення, злежування, стеаринова кислота - речовина проти грудкоутворення, злежування, стеарат магнію – речовина проти грудкоутворення, злежування.


ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!
Препарат не рекомендується для дітей, вагітних жінок та у період годування груддю. Не перевищувати рекомендовану дозу для споживання протягом дня. Препарат не може застосовуватися в якості замінника повноцінної дієти. Зберігати у місці, недоступному для дітей. 

Отзывы о товаре
К настоящему времени нет отзывов, Вы можете стать первым.
Написать отзыв