trec nutrition kre-alkalyn powder, 200 г
Kre-alkalyn Powder, 200 г
[trec013]

0руб.
Нет в наличии
Сообщить о наличии

Trec Nutrition Kre-alkalyn Powder, 200 г

 

Препарат KRE-Alkalyn належить до групи дієтичних споживчих засобів спеціального призначення для зменшення потреби організму під час інтенсивних тренувань, зокрема спортсменів.
KRE-Alkalyn має досконалу формулу моногідрату креатину у буферному вигляді, котра характеризується кращим поглинанням і засвоєнням ніж від звичайного моногідрату креатину. Креатин відіграє ключову роль у виробництві високо енергетичної частинки ATP, відповідальної за силу і швидкість роботи наших м’язів. 
KRE-Alkalyn особливо рекомендовано культуристам в період формування сили і м’язової маси, а також для спортсменів, які займаються силовими видами та швидкісно-силовими спорту, з метою отримання досконалої спортивної форми. 
KRE-Alkalyn є юридично запатентованим торгівельним знаком (патент №6. 399.661) єдиного оригінального препарату, який включає до свого складу буферний моногідрат креатину, зареєстрований фірмою Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D) – ексклюзивним виробником і експортером даного продукту. Фірма Trec Nutrition має всі права і умови для імпорту оригінальної сировиниKRE-Alkalyn , а також на розфасовку і продаж готового продукту під маркою KRE-Alkalyn.

Kre-Alkalyn Powder

Спосіб вживання:

Рекомендована денна порція препарату – 2 рази по 1.5 г препарату.
В дні тренувань: перша порція - 1.5 г ранком за 30 хвилин до першого прийому їжі, друга порція 1.5 г за 30 хвилин до тренувань.
В дні без тренувань: перша порція - 1.5 г ранком за 30 хвилин до першого прийому їжі, друга порція 1.5 г за 30 хвилин до останнього прийому їжі. 
Препарат слід запити негазованою водою 300 мл.

Увага:
Всередині упаковки знаходиться практична мірка, за допомогою якої можна точно виміряти порцію препарату  (1/4 мірки = 1.5 г препарату).

Отзывы о товаре
К настоящему времени нет отзывов, Вы можете стать первым.
Написать отзыв